Darmowe zajęcia „Boks dla każdego” w Lublińcu

Darmowe zajęcia „Boks dla każdego” w Lublińcu

27 czerwca 2023, godz. 12:43
nadesłane: Artur Kucharczyk
Udostępnij: Kopiuj link

Za sprawą zgłoszonego przez Artura Kucharczyka, Kubę Grusa i Piotrka Bastera projektu do FIO Śląskie Lokalnie, w wakacje mieszkańcy Lublińca będą mieli okazję uczestniczyć w darmowych zajęciach BOKSU DLA KAŻDEGO – młodego i dorosłego. Pomysł nieformalnej grupy „Dobre chłopaki” uzyskał największą liczbę punktów (49,5/50) podczas tegorocznej edycji FIO Śląskie Lokalnie.

- Jesteśmy podekscytowani, że możemy zrealizować zajęcia boksu w Lublińcu i, że zdobyliśmy grant na taką oddolną inicjatywę. Zapraszamy każdego chętnego!  – mówi Artur Kucharczyk, główny pomysłodawca projektu.

 Zajęcia boksu są całkowicie darmowe i ruszają od 1 lipca w godzinach 14.30 - 16.30. Terminy kolejnych spotkań to: 15.07, 29.07, 12.08, 26.08. Miejscem treningów będzie Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu.

Treningi będą prowadzone pod okiem profesjonalnego trenera – Łukasza Surmińskiego – magistra Wychowania Fizycznego oraz instruktora sztuk walki, boksu, przygotowania motorycznego, pływania i trenera personalnego.

Dodatkowym atutem zajęć jest to, że są skierowane dla każdego – mogą wziąć w nich udział dzieci (od 10 lat, za zgodą rodziców), młodzież, rodziny, kobiety, mężczyźni, seniorki i seniorzy. 

 Ponadto nie jest potrzebne doświadczenie, wystarczą chęci i sportowy strój. Organizatorzy zapewniają wszelki potrzebny sprzęt w postaci rękawic bokserskich oraz innych akcesoriów treningowych. Gwarantują również świetną zabawę. 

 Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, poprawić samopoczucie, zwiększyć pewność siebie i odreagować stres to zachęcamy do zapisania się na zajęcia. Zapisy prowadzone są pod nr telefonu: 724352374 oraz przez FB: www.facebook.com/BoksLubliniec. Liczba miejsc ograniczona.

BOKS DLA KAŻDEGO – młodego i dorosłego jest sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu