Rusza rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki

Rusza rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki

14 lipca 2023, godz. 8:03
inf. pras. Szlachetna Paczka, red. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Ruszyła rekrutacja wolontariuszek i wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. W tym roku poszukiwanych jest 9,5 tys. wolontariuszy ze wszystkich województw Polski. Zgłoszenia można już wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie www.szlachetnapaczka.pl. 

Szlachetna Paczka to program społeczny, który umożliwia bezpośrednią pomoc najbardziej potrzebującym: samodzielnym rodzicom, seniorom, osobom dotkniętym chorobą czy niepełnosprawnością. Program działa w całym kraju. Wolontariusze, w swoich lokalnych społecznościach, docierają do rodzin czekających na wsparcie – poznają ich historie i najważniejsze potrzeby oraz pośredniczą w przekazywaniu spersonalizowanego wsparcia od darczyńców.

Jak zostać wolontariuszem lub wolontariuszką Szlachetnej Paczki? To proste:

  • Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl.
  • Wyślij swoje zgłoszenie.   
  • Poczekaj na kontakt Rekrutera_ki, który_a umówi się z Tobą na spotkanie online.   
  • Po pomyślnie zakończonej rekrutacji, podpisz umowę i uczestnicz we wdrożeniach przygotowujących Cię do wolontariatu w Paczce. 
  • Zmień na dobre życie rodzin w potrzebie.

W 2022 roku w Szlachetną Paczkę włączyło się ponad 12 tysięcy wolontariuszy i wolontariuszek. Odwiedzili niemal 23 tysiące rodzin i zdecydowali o włączeniu do programu prawie 15,5 tysiąca z nich. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu