Świętowanie 60-tki pod „chmurką”. Festyn na osiedlu przy ul. Robotniczej [ZDJĘCIA]

Świętowanie 60-tki pod „chmurką”. Festyn MDK na osiedlu przy ul. Robotniczej [ZDJĘCIA]

24 lipca 2023, godz. 13:27
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W piątkowe popołudnie 21 lipca 2023 na boisku na osiedlu przy ulicy Robotniczej odbyły się „Wyjazdowe urodziny MDK”. Sporo osób przybyło, aby świętować jubileusz Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.  

Plenerowy festyn był bardzo udanym wydarzeniem. Atmosfera była pełna pozytywnej energii i letnich wibracji. Muzyka w tle, aura pogodowa w sam raz – było idealnie, aby spotkać się i razem celebrować 60-te urodziny MDK. Jak mówi hasło promujące ten wyjątkowy dla nas rok, tak i tym razem kultura wyszła wszystkim „na zdrowie”! 

Mali i duzi dali się porwać do zabawy naszymi kostkami, z chęcią zakręcili jeżykiem i zagrali w planszową grę związaną z Miastem Lubliniec. Nie zabrakło również urodzinowego quizu i tortu z „niespodzianką”. Za poprawne odpowiedzi dyrektor MDK Lubliniec Agata Woźniak-Rybka wręczała drobne upominki. Odbyły się również warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy stworzyli urocze laleczki. Warsztaty poprowadziła Monika Klimza-Gryc. Do tanecznej zabawy zaprosił instruktor sekcji Zespół Pieśni i Tańca „Halka” Krystian Olszowski. 

Zobaczcie fotorelację z wyjazdowego spotkania, które odbyło się w ramach Miejskiego Projektu Streetworkingowego - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.

Galeria: Festyn MDK na osiedlu przy ul. Robotniczej

Festyn MDK Lubliniec na osiedlu przy ul. Robotniczej / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Festyn MDK Lubliniec na osiedlu przy ul. Robotniczej / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Festyn MDK Lubliniec na osiedlu przy ul. Robotniczej / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Festyn MDK Lubliniec na osiedlu przy ul. Robotniczej / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Festyn MDK Lubliniec na osiedlu przy ul. Robotniczej / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu