„Cuda z papieru” były zachwycające – kolejny tydzień wakacji z MDK

„Cuda z papieru” były zachwycające – kolejny tydzień wakacji z MDK

17 sierpnia 2023, godz. 12:57
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Minął kolejny tydzień „Wakacji z MDK. Kultura na zdrowie”. W dniach 7 do 11 sierpnia „Cuda z papieru” razem z uczestnikami tworzyła Katarzyna Kędzia. Radość i zadowolenie z tworzenia towarzyszyła wszystkim zgromadzonym w tym tygodniu w sali baletowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. 

W poniedziałkowe przedpołudnie z kolorowych kartek dzieci wycinały kształty, z których stworzyły kwiaty 3D. Następnie łącząc wszystkie elementy udało się stworzyć piękne kompozycje papierowo-florystyczne. Mimo deszczowej pogody za oknem uczestnikom dopisywała wena. Podczas wtorkowych i środowych zajęć powstały świeczniki z rolek po papierze. Z pomocą instruktor Katarzyny Kędzi na rolki naniesione zostały artystyczne nacieki z kleju na gorąco, które były oryginalną ozdobą świecznika. Następnie uczestnicy według własnej inwencji pomalowali je farbami. Czwartkowy dzień upłynął na tworzeniu kolorowych zasłon z papierowych kwiatów, w piątek natomiast powstały obrazy 3D. 

Dzieciom bardzo podobały się zajęcia, energia i kreatywne pomysły nie opuszczały ich na krok! Z uśmiechem na twarzy minął kolejny tydzień „Wakacji z MDK. Kultura na zdrowie”. Instruktor Kasia inspirowała wszystkich do działania i zarażała swoją artystyczną pasją. Dziękujemy za Waszą obecność! 

Galeria: „Cuda z papieru” były zachwycające – kolejny tydzień wakacji z MDK

Warsztaty „Cuda z papieru” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Cuda z papieru” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Cuda z papieru” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Cuda z papieru” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Cuda z papieru” / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu