Reklama Lubliniec Info

Kolejna edycja Konkursu na Wielkanocną Pisankę w MDK

Rozpoczyna się okres przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Miejski Dom Kultury w Lublińcu po raz 14. ogłasza więc Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę!  Oto szczegóły.

Kolejny raz Miejski Dom Kultury w Lublińcu sięga do zdalnej formy przeprowadzenia konkursu. Dzieci, młodzież i dorośli, którzy mogą i chcą wziąć udział w konkursie, zamiast przekazania oryginalnej pracy, muszą wykonać jej zdjęcie/skan. Taką „cyfrową” wersję pisanki należy przesłać razem z wypełnionym formularzem zgłoszenia do 18 marca 2021 roku  na adres e-mail: kontakt@mdk.lubliniec.pl. 

Regulamin, formularz zgłoszenia i zgody dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl.

Po 18 marca nad wszystkimi zgłoszonymi pracami pochyli się jury, które wybierze te najpiękniejsze, najoryginalniejsze. Ogłoszenie wyników odbędzie się 30 marca. W jakiej formie? O tym Miejski Dom Kultury w Lublińcu poinformuje później, ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną.  

tagi: miejski dom kultury, mdk lubliniec, mdk, pisanka
2021-03-05 12:16:09 nadesłane MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x