„Muzyczna lekcja historii” w Miejskim Domu Kultury

„Muzyczna lekcja historii” w Miejskim Domu Kultury

3 listopada 2021, godz. 8:21
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Narodowe Święto Niepodległości to szczególne święto dla naszego kraju. Po 123 latach zaborów Polska znów stała się wolnym i suwerennym państwem. Był to czas radości i zwycięstwa dla naszego narodu. 

Przed nami obchody 103. rocznicy odzyskania niepodległości. Z tej okazji młodzi artyści Miejskiego Domu Kultury, pod czujnym okiem instruktorów sekcji „Studia piosenki”, Katarzyny Suchary, Karoliny Wieczorek oraz Mariana Chroboka przygotowali niezwykły koncert zatytułowany „Muzyczna lekcja historii”. Będzie to wyjątkowa podróż przez ważne wydarzenia ostatniego stulecia w naszym kraju. Usłyszymy wiele znanych piosenek przeplatanych słownym komentarzem nawiązującym do kolejnych kluczowych momentów dla Polski. Widowisku towarzyszyć będą projekcje multimedialne. 

W naszej historii oraz kulturze Narodowe Święto Niepodległości jest symbolem zwycięstwa i jedności całego społeczeństwa. Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich 11 listopada o godz. 16.00 do sali widowiskowej. Bądźmy razem na tej wyjątkowej lekcji - „Muzycznej lekcji historii”. 

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu